VÕTKE E-POEGA ÜHENDUST

E-poe klienditoe telefon +372 536 44 511 on avatud tööpäeviti kl 09.00–16.00

Meie e-postiaadress: ladu@norrison.ee

Tellimuste tarneaeg on 3-5 tööpäeva.

E-POEST OSTMISE JUHEND

1. Logige sisse ülevalt paremast nurgast, klikkige kirjale „Sisene“.

2. Registreerige püsikliendiks, sisestage oma e-posti aadress konto loomiseks, klikkige ikoonile „Registreeru püsikliendiks“. Täitke väljad mis on märgitud tärniga *, klikkige ikoonile „Registreeru püsikliendiks“. Nüüd on Teie konto edukalt loodud.

3. Valige ülevalt menüüribalt soovitud kategooria.

Koolivormi toodetele (polodele ,t-särkidele,pusadele, spordiriietele, triiksärkidele on võimalik tellida oma kooli trükitud logo) või valige oma kooli koolivorm mille leiate oma kooli logo alt.

4. Valige toode ja klikkige toote pildil. Valige toote kogus, suurus klikkige ikoonile „Lisa ostukorvi“.

5. Kui soovite ostlemist jätkata klikkige ikoonile „Jätka ostlemist“ kui aga mitte kikkige ikoonile „Jätka ostu vormistamisega“.

6. Lisage aadress selleks täidke aadressi lisamise vorm, täidke väljad mis on märgitud tärniga, klikkige ikoonile „Salvesta“.

7. Valige saatmisviis ja tutvuge kasutustingimustega, valige makseviis, valige Teile sobiv pank, klikkige panga ikoonil.

8. Teile kuvatakse valitud panga link, Palun kinnitage oma tellimus klikkige ikoonil „Kinnitan tellimuse“.

9. Logige panka sisse, pärast tellimuse eest tasumist klikkige ikoonile „Tagasi kaupmehe juurde“.

10. Tellimuse kinnitus saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Tagastamine Kui toode või tooted Teile mingil põhjusel ei sobi on Teil õigus need tagastada või vahetada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamise kuupäevast. Tagastame Teile kauba maksumuse või vahetame soovi korral teise toote vastu. Tagastatav toode peab olema: * Kasutamata ja kahjustamata. * Tootel peavad küljes olema kõik etiketid ja sildid. * Lisage tagastatavale tootele ka täidetud tagastusleht Kui toode ei vasta tagastusnõuetele, ei kuulu see tagastamisele või ümbervahetamisele. Toote tagastamise soovist andke meile teada info@norrison.ee. Kindlasti märkige tagastamise puhul põhjus ja pangakonto number kuhu soovite tagastusraha kandmist.

Tagastatav toode või tooted toimetage aadressile: Norrison OÜ ladu, Pikk tn 15, Võru, 65604

või Norrison OÜ kauplus-salongi aadressil Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus, 10412 Tallinn

või Norrisoni kauplusesse kas Ülemiste või Kristiine Keskuses (II korrus)