ETTEVÕTE, MILLE DISAIN JA TOOTEARENDUS TOIMUB EESTIS.  

Norrison OÜ on 100% Eesti ettevõte, meil juba üle 20 aasta kogemusi disaini ja tootmise vallas.

 

Oleme Eesti juhtiv moe-, ameti-, reklaamkudumite ja koolivormi arendaja ning tootja.

 -Pakume moekudumeid, mis on 100% valminud Eestis

 -Töötame välja  TÄISLAHENDUSE  asutustele ametirõivaks, koolidele koolivormiks.

 -Pakume ettevõtetele reklaamriideid ja -kinke.

Võtke meiega kontakti: norrison@norrison.ee

Telefon ametirõivad: +372 655 2534, paringud@norrison.ee

Telefon koolivorm: +372 655 2911, info@norrison.ee 

Telefon E-poe klienditugi: +372 53 644 511, ladu@norrison.ee

Tootmisprotsess saab alguse arendus-ja müügiosakonnas Tallinnas ning tootmine toimub Võru vabrikus.

OÜ Norrisoni tooted vastavad Oeke-tex standarditele, mis tagab keskkonnasõbralikkuse ja turvalisuse.

Norrisonile on oluline eetiline ning vastutustundlik tootmine.

1. MOEKUDUMID

Norrisonil on pikk ajalugu ja kogemus meeste ja naiste kvaliteetkudumite tootmisel. Meie moemärgil on oma käekiri ja oma nägemus, mis väärtustab kudumiskunsti traditsioone uues innovaatilises teostuses.

Naiste moekudumid vastavad tänapäeva naise elustiilile ja nõudmistele. Kudumit iseloomustab originaalne disain, kõrge kvaliteet ja elegantne klassikaline tegumood. Meeste kudumid on maitsekalt lihtsad ja mugavad. Oluline on vastupidavus moemuudatustele, kuid siiski läbimõeldud disain.

Moetoodete kudumisel on kasutatud kõrgekvaliteedilisi Itaalia lõngu. Segu naturaalsetest ja tehiskiududest tagab vastupidavuse ja esinduslikkuse.

2. AMETIRÕIVAS JA REKLAAMRÕIVAS, REKLAAMKINK

Personaalse lähenemisega aitab meie meeskond just Teie ettevõtte vajadusi silmas pidades töötada välja ametirõivas, reklaamrõivas mis iseloomustab Teie kollektiivi. Ametirõivas suurendab klientides usaldusväärsust, töötajate  ühtekuuluvustunnet ning tõstab motivatsiooni. Norrisoni ametirõivast iseloomustab kaasaegne disain ja kvaliteetne teostus.

- AMETIRÕIVA TÄISLAHENDUS

Kudumid, triiksärgid, pluusid, polod, t-särgid, püksid seelikud, lipsud, lehvid, kaelarätid, spordirõivad Nike jm.

Toodete logotamine – tikand, embleem, digitrükk, transfeertrükk.

- REKLAAMRÕIVAD; REKLAAMKINK

Meie kaasaegne tehnoloogia võimaldab luua Teie ettevõtte logo ja stiiliga kauneid kudumeid: mütse, salle, sviitreid ja muid tooteid. Lisaks on valikus: polod, t-särgid, triiksärgid, pluusid, püksid, seelikud, lipsud, lehvid, kaelarätid jm.

Toodete logotamine - tikand, embleem, digitrükk, transfeertrükk.

 

Norrisoni poolt pakutavate rõivaste kataloogid leiate allolevatelt linkidelt:

ametikudumid 
merendus-jahindus-militaarkudumid 
reklaamkudumid, reklaamkink 
pluusid ja triiksärgid 
polosärgid 
T-särgid 
lipsud ja rätikud 

  

Omatoodangule lisaks pakume Saksa kaubamärgi James & Nicholsoni rikkalikku kaubavalikut – ametirõivaks, reklaamrõivaks, firmakinkeks.

Logotame – trükime, tikime tooteid vastavalt kliendi soovile.

Miinimum on 10 toodet mudelist.

James & Nicholson 

Adler 

Adler Premium 

Myrtle Beach 

Karlowsk

Halfar 

LabelFree 

 

3. KOOLIVORM

Eesti koolides on olnud läbi aja koolivorm uhkuse asi, millega loodi kokkukuuluvuse tunne ja kooli ühtne nägu. Tänapäeval on koolid seisukohal, et koolivorm räägiks midagi koolist endast ja õpilastest, kes seal käivad, looks oma kooli tunde. Kooli identiteeti, koolikultuuri ja ühtekuuluvustunnet saab kõige paremini väljendada just koolivormi kaudu.

Pakume koolivormi TÄISLAHENDUST - lisaks kudumitele on valikus ka kõik teised vormielemendid (triiksärgid, pluusid, polod, t-särgid, püksid, seelikud, spordiriided Nike, lipsud, lehvid, kaelarätid, teklid jpm.), mida saab ette tellida e-tellimiskeskkonnas koolivorm.norrison.ee 

Lisaks pakume e-poes: http://norrison.ee/26-e-koolivorm koolivormi kohustusega koolide vormielementide valikut, mis on kohe saadaval ja ilma sümboolikata vormielemente kõigile soovijatele.

Meie klientideks on üle 100 Eesti kooli, nende seas Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna 21. Kool, Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium, Tallinna Nõmme Põhikool, Tartu Miina Härma Gümnaasium, Saaremaa Ühisgümnaasium, Sillamäe Eesti Põhikool, Narva Keeltelütseum, Võru Riigigümnaasium, Türi Põhikool, Võru Kesklinna Põhikool, Haapsalu Põhikool ja paljud teised.

Tootmisega Eestis suudame me enda klientidele pakkuda konkurentidest kiiremat tarneaega ja loomulikult kvaliteetset ning vastupidavat ametirõivast. Meie pikaajaliste klientide hulka kuuluvad ametiasutused ja eraettevõtted Eestis ning välismaal.

MEIE KLIENDID