Norrison OÜ on 100% Eesti ettevõte

Norrison on kohalik ettevõte, mis on oma juba 25-aastase kogemusega saanud Eesti juhtivaks moe-, ameti- ning reklaamkudumite arendajaks ja tootjaks. Firma on samuti tuntud koolivormide poolest, tagades ühtse vormirõiva rohkem kui sajale Eesti koolile. 

Kogu meie disaini-ja tootmisprotsess leiab aset kodumaal. Esimesed visandid sünnivad Tallinnas, kus pesitseb ettevõtte arendus- ja müügiosakond ning ideed realiseeritakse massidesse juba teises Eesti otsas, Võru vabrikus, kus hoolitsetakse ka selle eest, et pakkuda kliendile kvaliteetset ning vastupidavat kudumit. Kodumaal tootmisega lisandub veel teisigi suuri plusse: näiteks on tarneaeg hulga kiirem kui konkurentidel, kes välismaalt teenust sisse ostavad.

Tootmine on keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik

Praeguses maailmas, kus inimesed mõtlevad üha enam oma ökoloogilisele jalajäljele ning muudavad sellele vastavalt ka oma tarbimisharjumusi, on järjest aktuaalsem jätkusuutlik ning keskkonnasäästlik disain. Norrison peab samuti meie looduse ja elukeskkonna säilimist äärmiselt oluliseks. Sellest tulenevalt on ettevõtte tootmisprotsess eetiline ja vastutustundlik ning austusväärsed kudumiskunsti traditsioonid käivad käsikäes innovaatilise teostusega.

Kõik OÜ Norrisoni rõivad vastavad OEKO-TEX® standartidele, mis tähendab omakorda seda, et tekstiili teekond algmaterjalist lõpp-produktini on olnud keskkonnasõbralik ning tooted on valmistatud tervisele kahjututest komponentidest.

    

Kvaliteet, mis on klassikaline, aga ka omanäoline

Põhjamaa rahvale on kudumid riidekapi alustala ning Norrison hoolitseb omalt poolt selle eest, et need oleksid nii stiilsed, vastupidavad kui ka mugavad. Endale meelepäraseid esinduslikke moetooteid, mis on valmistatud kõrgekvaliteedilistest itaalia lõngadest, leiavad kindlasti nii mehed kui naised.

Ettevõte pakub laias valikus kardigane, kleite ja kampsuneid, samuti erinevaid aksessuaare ning palju muud igaks hooajaks. Kõike seda iseloomustab omanäoline käekiri, mis on lihtne ja klassikaline, samas elegantne. Norrisoni tegumoode ja värvipaletti on kliendil imelihtne kombineerida juba riidekapis olemasolevate esemetega. 

Ametirõivaste ja koolivormide täislahendus

Eesti ühe suurima vormirõivaste tootjana on Norrison OÜ riidesse pannud teiste seas kodumaa kõige prestiižsemad ettevõtted ja koolid. Suur tugevus on kindlasti see, et firma pakub omalt poolt vormirõivaste täislahendust: ametikudumitest, pluusidest, seelikutest ja pükstest kuni lipsude ja kaelarättideni välja.

Ka ühtne spordivorm pole probleem – Norrison teeb koostööd Nike kvaliteetbrändiga.

Loomulikult ei puudu vormirõivastelt soovitud logod ja nende lisamiseks on valikus mitmeid mooduseid: tikand, embleem, digi- ja transfeertrükk. Firma kaasaegne tehnoloogia võimaldab luua ettevõtetele nende sümboolikaga reklaamkudumeid- ja rõivaid.

    

Meie kliendid

Tehtud tööd Tallink LHV