KOHALETOIMETAMINE

Teil on meie e-poest ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel:

 

Omniva pakiautomaat  3.20 €, alates 50€ ostust TASUTA

Norrisoni kauplustesse Tallinnas (Telliskivi 60/2, Kristiine Keskus, Ülemiste Keskus) TASUTA

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. 
Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.

Omniva postkontor  3.75 € Alates 60 € ostust TASUTA

Postkontorisse jõuavad tellitud tooted 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse täitmisest. Paki saabumisest postkontorisse teavitab Omniva teid postkasti tuleva teatega, millel on märgitud postkontori asukoht ja Teie paki hoiuaeg.

Omniva kuller  4.95 €

Tooted tuuakse kulleriga Teie valitud aadressile 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

LÄTI, LEEDU

Omniva pakiautomaat € 9.95

Pakiautomaati tellides jõuavad tooted kohale 3-6 tööpäeva jooksul alates tellimuse täitmisest. Pakiautomaati tellimise eeliseks on head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine.

Omnivaga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

Tähitud maksikiri 16 €

Postkontorisse jõuavad tellitud tooted 3-6 tööpäeva jooksul alates tellimuse täitmisest. Paki saabumisest postkontorisse teavitab postkontor Teid vastava teatega, millel on märgitud postkontori asukoht ja Teie paki hoiuaeg.

EUROOPA LIIT

Tähitud maksikiri 16 € 

Tarne Euroopa Liidu riikidesse teostatakse kasutades standardpaki või maksikirja teenust ning ning tellitud tooted jõuavad teieni 1-2 nädala jooksul alates tellimuse täitmisest. Venemaale tellides jõuavad tellitud tooted Teie asukohajärgsesse postkontorisse 2-4 nädala jooksul alates tellimuse täitmisest. Ukrainasse ja Valgevenesse tellimisel jõuavad tellitud tooted Teie asukohahajärgsesse postkontorisse 1,5-2 nädala jooksul alates tellimuse täitmisest.

Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Luxemburg, Malta, Moldova, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ukraina, Ungari, Valgevene, Venemaa.

ÜLEJÄÄNUD RIIGID

Tähitud maksikiri 16 € 

TOLLI- JA IMPORDIMAKSUD

Kauba saatmisel võivad lisanduda mitmesugused tolli- ja impordimaksud, mis tuleb tasuda paki sihtriiki saabumisel. Need maksud tasub paki kättesaaja. Kuna maksu- ja tollipoliitika võib eri riikides suuresti varieeruda, siis soovitame teil täiendava informatsiooni saamiseks pöörduda kohaliku tolli- või maksuameti esinduse poole.

 

Tellimused täidetakse ning postitatakse hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Toote kohalejõudmine sõltub postiteenistustest.

TAGASTAMINE

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote Omniva pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest, kulleri puhul alates saadetise kohalejõudmisest Teie aadressile.

TAGASTAMISE VÕIMALUSED:

1. Tagastamine pakiautomaadi kaudu Omniva

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud tagastuskood (leiate selle paki saabumise teatest). Pakiautomaat annab Teile vajaliku aadresskaardi ja avab ukse. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.

2. Tagastamine pakiautomaadi kaudu Smartpost

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud kood millega paki kätte saite (leiate selle paki saabumise SMS teatest). Pakiautomaat annab Teile vajaliku aadresskaardi ja avab ukse. Allpool Smartposti tagastusvõimalused: 

a. Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti.

Sinisesse automaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

b. Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonna saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.

3Tagastamine postkontori kaudu Võru Rõivas OÜ kulul.

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Tagastus aadress: Võru Rõivas OÜ, Pikk 15, Võru 65604, tel: 78 21 973, email: ladu@norrison.ee. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. 

Tagastuslehe leiate SIIT

Tagastuse kättesaamise kohta saadame Teie e-postiaadressile kinnituse.
Tavapoodidest endale asendustoodet kahjuks valida ei saa.

Toote saab ümber vahetada ainult sama toote teise suuruse vastu. Ümbervahetamise korral saadame Teile uue toote vahetult pärast ümbervahetatava kauba kätte saamist.

Tagastus palume adresseerida:

VÕRU RÕIVAS OÜ
Pikk tn. 15
Võru 65604, EESTI

tel: 78 21 973

Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.